נטורופתיה

נטורופתיה היא אוסף גישות של ריפוי טבעי, בכל אדם ישנם מנגנונים טבעיים של ויסות ושיקום אשר מונעים ע"י כוח החיים ושתפקידם לשמור על בריאות האדם ו\או להשיבו לבריאות. לנטורופת יש ארגז כלים עשיר המאפשר לו לבחור את הדרך הנכונה ביותר להבאת המטופל לבריאות מירבית.

קרא עוד

תזונה לפי סוג דם

תזונה ודיאטה לפי סוג דם. בקליניקה ניתן לבצע את בדיקת סוג הדם, תינתן רשימה של מזונות אסורים ע"פ סוג הדם ויבנה תפריט מותאם אישית.

קרא עוד

הידרוקולוניק - ניקוי רעלים מהגוף

הידרוקולוניק פירושו הידרותרפיה למעי הגס ובמילים פשוטות יותר שטיפה וניקוי יסודי של כל המעי הגס. טיפול הידרוקולוניק מסייע לגופנו להיפטר מעודפי הפסולת, תורם לירידה במשקל ומסייע במניעת מחלות. אני מזמינה אותך לרדת במשקל, להרגיש את האנרגיה המתחדשת בגופך ואת קלילות הגוף מיד עם סיום הטיפול .

קרא עוד

תוספי תזונה

ויטמינים ומינרלים נמצאים במזונות מן הצומח ומן החי, הם נדרשים לשם פעילות תקינה במערכות גופנו, חוסר בויטמינים ומינרלים עלול להיגרם בעיקר עקב הרגלי תזונה לקויים, מזון מתועש, מתח ודחק, שימוש נרחב בתרופות, דיאטות "כסח", עישון ואלכוהול. גופנו לא מייצר ויטמינים ומינרלים ולכן עלינו לשמור על אספקה נאותה ויומיומית מתזונה ובמידת הצורך גם מתוספים בכדי למנוע חסרים למחלות כרוניות.

קרא עוד

צמחי מרפא

הצמחים הם אחד מצורות החיים הקדומות ביותר. הצמח מייצר את כל הדרוש לו בעצמו ויכול לייצר עד 300 מרכיבים בעלי השפעות פיזיולוגיות היכולות לרפא ולהגן עלינו בשעת הצורך והכול מן הטבע.

קרא עוד

רפלקסולוגיה

כף רגלנו היא ראי ומפה מפורטת של גופנו, ממנה אפשר ללמוד ולדעת על חולשות הגוף , על קווי אופי כלליים של המטופל ואף על עברו. טיפול רפלקסולוגי כולל דגשים נוספים המותאמים למטופל ולמצב הפיזי והמנטאלי איתו הגיע לטיפול. הטיפול הרפלקסולוגי הינו עיסוי מקצועי בכפות הרגליים הכולל- הנעה, מתיחות ולחיצות בנקודות ספציפיות המהוות נקודות השתקפות לאיברי גופינו.

קרא עוד

תהליכי ניקוי הגוף - דטוקסיפיקציה

אנו מתקלחים פעם ביום, מצחצחים שיניים פעמיים ביום, שוטפים ידיים כמה פעמים ביום, יחד עם זאת כולנו יודעים שהיופי מתחיל מבפנים. ולכן עלינו לדאוג ולטפח את גופנו שיהיה נקי ומאוזן גם מבפנים. לאחר תהליך הניקוי, הגוף מתחדש ומחזיר לנו אהבה, האנרגיה מתחדשת והגוף מתקן את עצמו כמעט ללא התערבות שלנו.

קרא עוד